HİZMETLERİMİZ

Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli

Aile köpeklerinin, ailesi ile birlikte mutlu ve uyumlu bir biçimde yaşamaları için mutlaka köpek eğitimi almaları gerekir.

Hizmetlerimiz

EĞİTİM

Temel, itaat, iç ve dış mekan tuvalet, yavru köpek, uzaktan eğitim, ev eğitimi koruma eğitimi gibi eğitim türleri

KÖPEK OTELİ

Köpek otelimizde konaklamaya gelen tüm köpekler bizim dostumuz olmakta ve onlara aileleri gelene kadar çok iyi bakmaktayız.

SOSYALLEŞME

Köpekler hali hazırda sosyal hayvanlar oldukları için köpeklerin sosyal bir biçimde yetiştirilmesi gerekir

İLERİ İTAAT EĞİTİMİ

Temel eğitim alan köpeklere uygulanan ve tasmasız bir şekilde eğitim sürecine sahip bir eğitimdir. 

Köpek Eğitimi Nasıl Yapılır?

Köpek eğitimi sabır gerektiren bir iştir. Köpeğinize bir ortamda eğitim verebilmek için bu konuyla alakalı profesyonel tecrübeniz olması gerekir. Bu tecrübelerle köpeğinizi daha iyi yönlendirebilir ve sosyal hayata tamamen adapta edebilirsiniz. Önemli olan husus doğru şekilde profesyonel bir köpek eğitimi hizmeti alıp köpeğinizi eğitebilmeyi öğrenmelisiniz.

Örneğin Clicker köpek eğitiminde yavru köpeğinizin bir şartlamanın temel aracıdır. Clicker genelde köpekler doğruyu yaptığı zaman ödüllendirilmeden önce şartlanarak ses etkisiyle doğruyu anlatabilme döngüsüdür.

TUVALET EĞİTİMİ

Tuvalet eğitimi yavru köpeklerde en temel ihtiyaçtır. Köpek sindiriminin takip edilmesi ve saatlere göre tuvalet alışkanlığı oluşturulması gerekir. Ayrıca tuvalet eğitimi dışarı ve ev içi olarak 2’ye ayrılır.

YAVRU EĞİTİMİ

Yavru köpekler 3 aylıktan itibaren pozitif eğitim sistemleri ile eğitilmeleri gereklidir. Eğitim almadıkları taktirde ısırma, kemirme vb. davranış bozuklukları karakterini kötü etkilemektedir.

SOSYALLEŞTİRME

Sosyalizasyon eğitimi köpeklerin en önemli aşamasıdır. Sosyal olmayan bir canlıyı kontrol edemez ve onunla mutlu olamazsınız. 3 aylıktan itibaren eğitmenler tarafından sosyalleştirilmesi gerekir.

İTAAT EĞİTİMİ

İtaat Eğitimi ile köpeğinizi daha kolay yönlendirebilir ve davranış bozukluklarının tamamını önleyebilirsiniz. Her ırkın uzmanlar tarafından itaat eğitimi alması gereklidir.

KÖPEK OTELİ

Köpek oteli seçerken kesinlikle profesyonel ellere köpeğinizi teslim etmeniz gerekir. Köpekler konusunda bilgisi ve eğitim düzeyi yeterli olmayan insanlar köpeğinizin karakterini kötü etkileyebilir.

DAVRANIŞ BOZUKLUĞU

Köpeklerin davranışlarının iyi ya da kötü olmasından köpek sahibi sorumludur. Köpek henüz daha çok küçükken profesyonel destek ve eğitim aldırarak bilgilendirilmelidir.

Bakanlık Onaylı Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli Okulu

Köpeğiniz için en iyi eğitimi uzmanlarımız tarafından profesyonel şekilde alın!