HİZMETLERİMİZ

İtaat Eğitimi

Köpek sahibi olanlar ve bu konuda tecrübeli olanlar bilirler ki köpek eğitimi, sahip ve köpek ilişkisinin güçlü olması için en önemli detaylardan birisidir.

Köpek sahibi olanlar ve bu konuda tecrübeli olanlar bilirler ki köpek eğitimi, sahip ve köpek ilişkisinin güçlü olması için en önemli detaylardan birisidir. Popüler köpek eğitimleri olan temel itaat eğitimi, ileri itaat eğitimi ve tuvalet eğitimi ile köpek ailesi ile çok mutlu bir biçimde yaşam sürebilir. Bu eğitimlerin eksikliği söz konusu olursa eğer köpek ile aile arasında güvensizlik ve farklı sorunlar yaşanabilir. Eğer sosyal hayatınızda sizi üzmeyecek ve sözünüzden çıkmayacak bir köpeğiniz olsun istiyorsanız o zaman mutlaka profesyonel köpek eğitim merkezlerinden destek almalısınız.

İleri İtaat Eğitimi

Köpeklerde itaat eğitimi için köpeğin temel itaat eğitiminden başarılı bir şekilde ayrılması gerekmektedir. İleri itaat eğitiminde tasma kullanılmaz. Köpek tasmasız serbest bir biçimde komutları uygulamayı öğrenir. Bu nedenle köpek öncelik olarak temel itaat eğitiminden başarılı bir şekilde ayrılmalıdır. Bu eğitimde köpeğe daima sevgi ve saygımızı hissettirmeliyiz ve aynı zamanda disiplini elden bırakmamalıyız. Bazı ırklar aşırı derecede özgürlüğüne düşkün oldukları için bu eğitim türünde başarı elde edemeyebiliyorlar. Ancak bizimle iletişime geçerek konu ile alakalı daha ayrıntılı destek alabilirsiniz.

İleri İtaat Eğitimi Komutları

İleri İtaat Eğitimi; Otur, Otur Bekle, Bekle Yat, Yat Bekle, Hayır, Aferin Komutlarını içerir ve eğer köpekte istenmeyen davranışlar varsa o davranışlar içinde çözüm üretilir. İleri itaat eğitiminde köpek aldığı itaat eğitimi komutlarını tamamen tasmasız bir biçimde gerçekleştirecek. İleri itaat eğitimini mutlaka profesyonel insanların vermesi gerekir. Bu köpeğin psikolojik sağlığı ve aranızda ki iletişim için oldukça önemlidir. Eğer ileri itaat eğitimi konusunda destek ya da ayrıntılı olarak bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İleri İtaat Eğitimi Neden Önemlidir?

İleri itaat eğitimi ile köpek sahibinin istediği gibi davranış sergileyecek. Sahibinin istemediği davranışları asla göstermeyecek. Tek komut ile yapmaması gerek bir davranış söz konusu ise bu davranışı bırakacak. Köpeklerin algısı bizimkinden farklı olduğu için öğrenme süreci de biraz daha farklı olmaktadır. Ona iyi bir lider olursanız pek çok konuda köpeğinizi eğitebilirsiniz. Uzman köpek eğitimcileri bu konuda profesyonel olarak eğitim aldıkları için köpekler nasıl eğitilir iyi bilirler. Başarılı bir köpek eğitimi için mutlaka profesyonel köpek eğitimi firmalarından destek almalısınız.

Köpek eğitimleri ile köpeğiniz pek çok sosyal yaşam alanına tereddütçe girebileceksiniz. Örnek verecek olursak köpeğinizle birlikte parka yürüyüşe çıktığınızda eğitimsiz bir köpek heyecandan havlayabilir, insanlara ve diğer köpeklere saldırabilir ve sürekli tasmasını çekiştirebilirken eğitimli köpekler sahibinin komutuna uyarak uslu bir şekilde davranacaktır. İşin en güzel tarafı ise köpek komutları uygularken en az sahibi kadar mutlu olacak.

Eğer köpek eğitimi konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız varsa istediğiniz zaman bizimle iletişime geçerek ayrıntılı olarak bilgi edinebilirsiniz.

Bakanlık Onaylı Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli Okulu

Köpeğiniz için en iyi eğitimi uzmanlarımız tarafından profesyonel şekilde alın!