HİZMETLERİMİZ

Köpek Oteli İstanbul

Köpek eğitimi nedeni ile bizimle tanışan köpekler ailesi uzaktayken bizimle köpek otelimizde uyum sorunu yaşamadan konaklamaktadırlar.

Firmamız hali hazırda köpek eğitimi hizmeti sunduğu için köpek oteli konseptine adapte olmamız zor olmadı. Zaten köpek eğitimi nedeni ile bizimle tanışan köpekler ailesi uzaktayken bizimle köpek otelimizde uyum sorunu yaşamadan konaklamaktadırlar. Ancak daha öncesinde bizimle tanışmayan yani eğitimini bizde almamış olan köpeklerde köpek otelimizde oldukça mutlu zaman geçirmektedirler. İstanbul köpek oteli tesisimizin iç dizaynı köpeklerin rahatı için kurgulanmıştır. Geniş dolaşma alanları, kapalı alanlar tamamen köpeklerin huzurlu bir biçimde konaklaması için tasarlanmıştır.

Köpek sahiplerinin köpek sahiplenmeden önce akıllarına pek çok sorun ve sorumluluk gelmez bu sorunlardan biriside köpeği emanet edecekleri bir yerin olmamasıdır. Köpek sahiplenildikten sonra ise tatil ya da iş seyahatlerinde köpeği yanında götürmeyecekleri için büyük bir endişe duyarlar ki köpekler zaten gün içerisinde 4-5 saatten fazla yalnız kalamayacak hayvanlardır. Bu noktada profesyonel köpek otelleri devreye girerek. Köpek sahiplerini büyük bir dertten kurtarırlar. Ancak iyi bir köpek oteli de bulmak oldukça zor çünkü köpek otelleri günümüzde kafeslerden oluşan ve köpekler için berbat denilebilecek kadar kötü planlanmış ortamlardır. Bizim sunduğumuz köpek oteli hizmetinden kafes sistemi gibi çağ dışı sistemler yer almamaktadır.

Siz tatildeyken bizim köpek otelimizde köpeğinizde tatilde olacak. Köpek otelimizde konaklamaya gelen tüm köpekler bizim dostumuz olmakta ve onlara aileleri gelene kadar çok iyi bakmaktayız. Ayrıca köpekler otelimizde konaklarken bakıcılarımız ise onları 7/24 gözetleyerek olası krizlerde hemen müdahale etmektedirler.

Köpeği Köpek Oteline Teslim Ederken Bilmeniz Gerekenler

Köpeklerinizi köpek otelimize teslim ederken köpekle birlikte mamasını da getirmelisiniz. Çünkü köpeklerde ani mama ve diyet değişikliği pek çok sağlık sorununa neden olabilir. Bu riski almamak için köpek mamasını, köpeği bize teslim ederken getirmelisiniz. Bunun dışında köpek otelimizde ayrıca bir kural yoktur. Zaten köpek otelimizi ziyaret ettiğinizde otelimizi gezerken ayrıntılı olarak bilgilendirileceksiniz ya da şimdi bizimle iletişime geçerek ayrıntılı olarak bilgi alabilirsiniz.

Köpek Otelimizde Köpekler Kavga Etmiyor

Köpek otelimizde köpekler olası kriz anlarına her zaman hazırlıklıdır ve pek çok olası krize önceden önlem alınmıştır. Örnek olarak büyük beden köpekler ve küçük beden köpekler ayrı yerlerde konaklamaktadırlar. Çünkü Minyatür Pincher gibi küçük ırklar korkusuz olduğu için büyük köpeklere saldırabilmektedir.

Köpekler birde yemek yerken saldırgan olabiliyor bunu siz köpek sahipleri de biliyorsunuzdur ki köpekler yemek yerken hiç rahatsız edilmek istemez bundan dolayı da köpekleri yemek yerden birbirinden ayrı ortamlarda tutuyoruz ve olası kavgaların önüne geçiyoruz.

Köpek Oteli Sosyalizasyon ve Gelişim İçin En Uygun Ortam

Eğer bir köpek sahibiyseniz köpekler için sosyalleşmenin çok önemli olduğunu biliyorsunuzdur ve köpek otelleri bunun için çok uygun mekanlardır köpekler için birlikte oyunlar ve aktiviteler düzenliyoruz ve beraber vakit geçirerek iletişim kuruyorlar. Ailesi ile evde yaşayan ve hayatının büyük bölümünde evde olan köpekler için bu eşsiz bir fırsat bunun bilincindeyiz ve köpeklerin beraber çok iyi vakit geçirmelerine olanak sağlıyoruz.

Onların zihinsel gelişimlerine destek veriyoruz. Egzersizleri için de ırkına göre program düzenliyor aileleri yanlarında değilken egzersizden uzak kalmıyorlar. Köpek bakıcılarımızda oynadıkları oyunlar ve egzersizlerden sonra konforlu bir şekilde dizayn edilmiş olan köpek otelimizde istedikleri yere geçip dinleniyorlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Köpek otelimizden ayrılan köpeklerin tamamı mutlu bir şekilde ayrılır. Bu bizi diğer köpek otellerinden ayırmaktadır çünkü diğer köpek otellerinden çıkış yapan köpekler de aileye özlem, mutsuzluk gözlenirken bizim köpek otelimizde köpekler mutlu ve sağlıklı bir şekilde ayrılır.

Köpek otelimizi kafes sisteminden arındırmış olmamız nedeni ile köpekler terk edilme korkusu içerisine girmeden mutlu bir biçimde konaklamaktadırlar. Aktivite ve egzersizlerle birlikte köpeklerin psikolojik sağlık sorunlarına yakalanmasına engel oluyoruz. Evet sizi çok özleyecekler ancak siz uzaktayken köpekleriniz bizimle güvende ve mutlu olacaklar.

Ruhsatlı pet hotel tercih edenlerin adresi https://kopekegitim.com/hizmetler/kopek-oteli/

Bakanlık Onaylı Köpek Eğitimi ve Köpek Oteli Okulu

Köpeğiniz için en iyi eğitimi uzmanlarımız tarafından profesyonel şekilde alın!