Murat Güngör Kimdir?

Murat Güngör, Samsunda doğup büyümüştür. 2010 yılında çocukluktan itibaren ilgi duyduğu köpek eğitmenliğine de doğup büyüdüğü Samsun şehrinde başlamıştır. Bu şehirde yavaş yavaş tecrübe edinmeye başladıktan sonra ise kariyerinde daha hızlı ilerlemek için İstanbul’a taşınmıştır. 2010’dan bu yana profesyonel olarak köpek eğitmenliği yapan Murat Güngör, İstanbul’a geldiğinde pek çok ünlü köpek eğitmeni ile birebir çalışma şansı yakalamıştır ve gelişimi dahada hızlanmıştır.

Köpeklere duyduğu sevginden dolayı başladığı köpek eğitmenliğinde önemli bir kariyer sahibi olarak bugün İstanbul’un en iyi köpek eğitmeni olarak görülen Murat Güngör’e İstanbul başta olmak üzere tüm ülke genelinden köpek eğitimi talebi gelmektedir.

Sektöre giriş yaptığı zamanlardan bu zamanlara kadar 1600’ün üzerinde köpek eğitimi sürecini başarı ile tamamlamıştır. Murat Güngör’ün günümüzde ki hedefleri ise köpek eğitim biçimlerine önemli yenilikler katmak ve köpek eğitmeni olmak isteyen insanlara örnek olmak vardır. Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör, sadece köpek eğitimi hizmeti sunmuyor aynı zamanda köpek eğitmeni olmak isteyenlere de özel destekler sunuyor.

Murat Güngör Eğitim Tipleri

  • Temel İtaat Eğitimi
  • İleti İtaat Eğitimi
  • Köpek Oteli Pansiyon Hizmeti
  • Köpek Tuvalet Eğitimi
  • Köpek Ped Tuvalet Eğitimi
  • Evde Köpek Eğitimi
  • Yerinde Köpek Eğitimi
  • Davranış Bozukluğu Düzeltilmesi

İstanbul En İyi Köpek Eğitmeni

Profesyonel Köpek Eğitmeni Murat Güngör, Sektöre girdiği ilk zamanlardan itibaren günümüze kadar sürekli kendini geliştirmeye devam etmektedir. Pek çok ırka özel eğitim biçimi geliştirmiş ve her ırkın farklı bir biçimde başarılı eğitim aldığını kanaatindedir. Köpek eğitim hizmetlerinin tamamına %100 başarı elde ettiği için insanlar tarafından İstanbul’un en iyi köpek eğitmeni olarak nitelendirilmektedir.

Elde ettiği başarılarını sürdürmek isteyen ve kariyerine yeni başarılar eklemek isteyen Murat Güngör aynı zamanda sektöre girmek isteyen insanlara özel destekler sunmaktadır. Köpek eğitmenliği eğitimi ile bilinçli köpek eğitmenlerinin yetiştirilmesine olanak sağlayan Güngör sektörde bilinçsiz ve amatör köpek eğitmenlerinin artık boy gösteremeyeceği günleri hedeflemektedir.

Basında Murat GÜNGÖR

Leave a Reply

Adres
Dereağzı Mahallesi, Ulubatlı Hasan Caddesi No:19, 34528
Beylikdüzü/İstanbul

E-Posta
petokulu@gmail.com

Telefon
0(516) 169 09 99
0(532) 664 61 79

0(216) 999 87 99